Cieszę się, że do naszego Zespołu dołączyła Aleksandra Skonieczna, 

psycholog, w trakcie specjalizacji DBT, pracuje zarówno z nastolatkami jak i dorosłymi, stosując holistyczne podejście, które skutecznie wzmacnia zarówno psychiczną, jak i fizyczną odporność.

Obszary zainteresowania:

 • trudności w kontrolowaniu emocji i zachowania, impulsywność,
 • profilaktyka zaburzeń nastroju i poprawa przewlekle obniżonego nastroju,
 • zaburzenia lękowe, OCD,
 • wykorzystywanie mindfulness (uważności) w leczeniu zaburzeń nastroju oraz zaburzeń lękowych,
 • zarządzanie stresem,
 • wsparcie w żałobie powikłanej.

Aleksandra jest matką 5 dzieci w wieku od 11 do 23 lat, mieszkała i pracowała w 3 krajach: Polska, USA, Rosja. Języki konsultacji: polski, angielski, rosyjski.

Dodatkowe szkolenia:

 • Psychoterapia zaburzeń nerwicowych z elementami zaburzeń osobowości, 2018
 • Uważność (mindfulness) jako trening metapoznawczy z komponentem rozwijania akceptacji, empatii i współczucia, 2019
 • Szkoła Trenerów Biznesu Grupy TROP: trening interpersonalny, nawiązanie kontaktu z grupą, dynamika grupy, techniki kreatywne pracy z grupą, moderacja, praca z oporem grupy, komunikacja, 2002-2003
 • Zdrowie psychiczne i HIV: zaburzenia psychiczne oraz ich specyfika u osób z HIV, uzależnienia, poradnictwo w związku z testem w kierunku HIV, wsparcie psychologiczne osób z HIV oraz pacjentów programów metadonowych (7 modułów, 22 dni szkoleniowe, 2010-2012)
 • Profilaktyka zachowań ryzykownych oraz chorób przenoszonych drogą płciową u młodzieży, 2013

 

Trening umiejętności DBT dla dorosłych wysoko wrażliwych  oraz z diagnozą zaburzenia osobowości borderline

Zapraszamy od 14. 10. osoby dorosłe (od 20 roku życia)  mające problemy z regulacją emocji oraz z diagnozą zaburzenia osobowości borderline na trening umiejętności DBT – moduł I- Mindfulness i kroczenie środkową ścieżką.

Spotkania odbywać się będą na platformie zoom, w każdy czwartek (6 kolejnych czwartków) , w godzinach 18.30- 20.00. Koszt spotkań 600 PLN, zapisy poprzez mail magda.a.augustyniak@gmail.com . W mailu prosimy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Treningi prowadzą: Magda Augustyniak i Joanna Rutkowska-Witek- terapeutki DBT  z wieloletnim stażem

 

 

Trening umiejętności DBT dla nastolatków chwiejnych emocjonalnie i z osobowością kształtującą się w kierunku borderline 14.10.2021

DBT dla nastolatków (od 15 do 19 roku życia) chwiejnych emocjonalnie i z zaburzeniem osobowości typu borderline-trening umiejętności- I moduł – mindfulness i kroczenie środkową ścieżką.

Ruszamy  z treningami umiejętności- moduł I – Mindfulness i kroczenie środkową ścieżką – już od 14.10 , godzina 16.45 , w dogodnych warunkach -spotkania online. Trening obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań. Koszt – 600 PLN za moduł. Zapisy poprzez mail  magda.a.augustyniak@gmail.com  .W mailu prosimy podać imię, nazwisko plus telefon kontaktowy. Miejsce w grupie gwarantowane jest po opłaceniu całego modułu. Wystawiamy faktury.

Trening poprowadzą: Magda Augustyniak i Joanna Rutkowska, terapeutki DBT z wieloletnim stażem