Trening umiejętności DBT dla dorosłych wysoko wrażliwych  oraz z diagnozą zaburzenia osobowości borderline

Zapraszamy od 14. 10. osoby dorosłe (od 20 roku życia)  mające problemy z regulacją emocji oraz z diagnozą zaburzenia osobowości borderline na trening umiejętności DBT – moduł I- Mindfulness i kroczenie środkową ścieżką.

Spotkania odbywać się będą na platformie zoom, w każdy czwartek (6 kolejnych czwartków) , w godzinach 18.30- 20.00. Koszt spotkań 600 PLN, zapisy poprzez mail magda.a.augustyniak@gmail.com . W mailu prosimy podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Treningi prowadzą: Magda Augustyniak i Joanna Rutkowska-Witek- terapeutki DBT  z wieloletnim stażem

 

 

Trening umiejętności DBT dla nastolatków chwiejnych emocjonalnie i z osobowością kształtującą się w kierunku borderline 14.10.2021

DBT dla nastolatków (od 15 do 19 roku życia) chwiejnych emocjonalnie i z zaburzeniem osobowości typu borderline-trening umiejętności- I moduł – mindfulness i kroczenie środkową ścieżką.

Ruszamy  z treningami umiejętności- moduł I – Mindfulness i kroczenie środkową ścieżką – już od 14.10 , godzina 16.45 , w dogodnych warunkach -spotkania online. Trening obejmuje 6 dwugodzinnych spotkań. Koszt – 600 PLN za moduł. Zapisy poprzez mail  magda.a.augustyniak@gmail.com  .W mailu prosimy podać imię, nazwisko plus telefon kontaktowy. Miejsce w grupie gwarantowane jest po opłaceniu całego modułu. Wystawiamy faktury.

Trening poprowadzą: Magda Augustyniak i Joanna Rutkowska, terapeutki DBT z wieloletnim stażem